brigády

Hledáme překladatele

Hledáme (i amatérské) překladatele z všech jazyků do češtiny, slovenštiny a ruštiny (výhledově do polštiny, maďarštiny, rumunštiny).

Uplatnit se mohou i studenti jazyků bez překladatelské praxe. Nepotřebujeme totiž překlady na odborné úrovni, doslovné překlady ani překlady specializované. Takže si můžete procvičovat jazyk, který se učíte a ještě si u toho vyděláte.

Podmínkou je umět podle cizojazyčné předlohy vytvořit (třeba i s pomocí automatického překladače) text, který bude obsahovat základní informace z překládaného textu.

Informace je možné upravit, přetřídit a klidně i vynechat (podle jednotlivých zadání). Důraz je kladen na obsahovou přesnost sdělení. Přeloženo musí být to podstatné a to tak, aby příjemci textu nebyl podsunut chybný výklad toho, co chtěl jeho autor vyjádřit. Drobný informační šum snižuje cenu překladů, ale zásadní vadou není.

Nepožadujeme ani vysokou stylistickou úroveň ani nadstandardní znalost pravopisu. Výsledný text ovšem musí být srozumitelný a nesmí obsahovat pravopisné chyby, které jsou schopny odhalit nástroje na automatickou kontrolu pravopisu obsažené třeba ve Wordu nebo OpenOffice.

Odměna se stanovuje podle počtu normostran výsledného textu, množství práce a její kvality. Vyplácí se příplatky za expresní zpracování.

Překladatelé mohou získat od 30 do 120 Kč za normostranu.

Nabízíme občasný přivýdělek, ale i stálý pravidelný příjem.

V případě zájmu o dlouhodobou práci případně krátkodobý přivýdělek nám zašlete :

  • Jednoduchý životopis ve kterém zdůrazníte vaše záliby.
  • Informaci o tom, jaká témata byste chtěli překládat, kolik času jste překladům ochotni věnovat
  • Kontakt, ideálně email + Jaber, Skype nebo ICQ

pište na LDK@hotmail.cz

FAQ

Vydělejte si

Práce přes Internet

Výhody práce přes Internet:

  • Práce doma nebo na cestách.
  • Volná pracovní doba, pracujete v době kdy jste nejvíc výkonní.
  • Nízké přímé náklady, šetříte za dopravu, nájem a vybavení kanceláře.
  • Možnost snížení životních nákladů. Můžete se odstěhovat do kraje nebo dokonce do země, kde jsou výrazně nižší životní náklady a přitom vydělávat stejně jako byste žili v hlavním městě.

S námi můžete vydělat psaním referátů, překládáním textů, korekturami textů, prodejem fotek.

práce, brigády na Intrenetu

© Copyright Brigády.net ( xn--brigdy-sta.net ). Designed by Hot Website Templates, podpora klavesnice.info, kontakt.