brigády

Jak probíhá platba výdělku?

Výplata peněz probíhá podle vzájemné dohody. Obvykle u větších projektů se peníze vyplácejí po dokončení práce. Pokud pracujete na několika menších projektech, pak se vyplácí 1x měsíčně a to do 20. dne následujícího měsíce. Platby je možné na vaši žádost kumulovat.

Peníze se vyplácí podle dohody buď na bankovní účet nebo pomocí některé z internetových peněženek (PayPal, MoneyBookers). V případě dlouhodobější spolupráce je možné dohodnout jiný způsob úhrady.

Pokud potřebujete například z daňových důvodů zaslat peníze třeba pomocí Western Union nebo na bankovní účty v zahraničí, šekem apod., pak vám vyjdeme vstříc, musíte ale počítat se zvýšenými náklady na transakci, které hradíte vy.

Z vydělaných peněz budou strženy náklady na transakci. A to:

  • 50 Kč při převodu na bankovní účet
  • 20 Kč při převodu na PayPal
  • 10 Kč při převodu na MoneyBookers
  • Western Union a další podle poplatků vybrané služby

Poplatky za peněžní transakce se mohou měnit.

Při spolupráci delší než 6 měsíců vám na požádání zašleme platební kartu Visa vedenou u zahraniční banky na kterou vám budeme vydělané peníze zasílat zdarma.

Platební kartu Vám k účtu vydá i anglická společnost MoneyBookers, kde zasíláme peníze nejlevněji, takže u nich zcela jistě stojí za to založit si účet, mimo jiné i proto, že je to zdarma.

Jestliže svolíte s tím, že platební kanál vybíráme my a budete mít účet nejen v bance, ale i u MoneyBookers a PayPal, tak vám budou peníze přicházet rychleji.

Každý spolupracovník si musí vézt evidenci příjmů. O výplatu je nutné požádat emailem s rozpisem prací a zvoleným platebním kanálem.

Dotazy směřujte na: LDK@hotmail.cz

FAQ

Vydělejte si

Práce přes Internet

Výhody práce přes Internet:

  • Práce doma nebo na cestách.
  • Volná pracovní doba, pracujete v době kdy jste nejvíc výkonní.
  • Nízké přímé náklady, šetříte za dopravu, nájem a vybavení kanceláře.
  • Možnost snížení životních nákladů. Můžete se odstěhovat do kraje nebo dokonce do země, kde jsou výrazně nižší životní náklady a přitom vydělávat stejně jako byste žili v hlavním městě.

S námi můžete vydělat psaním referátů, překládáním textů, korekturami textů, prodejem fotek.

práce, brigády na Intrenetu

© Copyright Brigády.net ( xn--brigdy-sta.net ). Designed by Hot Website Templates, podpora klavesnice.info, kontakt.